Formowanie rotacyjne | elementy plastikowe – produkcja
305
page,page-id-305,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Producent plastikowych elementów – O firmie

O firmie

Projekt Rotolution stworzyliśmy z pasji do nowoczesnych technologii, umożliwiających przeniesienie produkcji na nowy poziom wydajności i ekologiczności. Pragniemy odsłonić również przed Państwem korzyści, jakie niesie ze sobą metoda formowania rotacyjnego tworzyw sztucznych. Naszą firmę tworzą młodzi ludzie, w pełni oddani pracy nad rozwojem firmy. Cały czas staramy się podnosić nasze kwalifikacje tak, by móc zaoferować Państwu usługi odpowiadające najwyższym standardom. Z pasją podchodzimy do odkrywania nowych rozwiązań i rozwijania istniejących technologii tak, by były one bardziej efektywne, ekonomiczne i przyjazne klientowi. Chcemy zaoferować Państwu jak najbardziej kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, tak abyście mogli nas wskazać jako wzór producenta plastikowych elementów.

ofirmie1
ofirmie2

Posiadamy bogate, nowoczesne zaplecze technologiczne. Nasz park maszynowy pozwala nam samodzielnie wykonywać formy niezbędne do produkcji metodą formowania rotacyjnego. Dzięki temu, tworzyć możemy szczegółowe przedmioty i elementy w zależności od Państwa potrzeb. Własnoręcznie skonstruowane maszyny pozwalają nam kontrolować i w odpowiedni sposób modyfikować pełen proces produkcji. Brak konieczności pracy w oparciu o pomoc firm zewnętrznych daje nam możliwość świadczenia usług najwyższej jakości przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Zadowolenie naszych klientów ma dla nas kluczowe znaczenie. Z zaangażowaniem podchodzimy do realizacji wszystkich zleconych nam projektów. Jesteśmy nastawieni na pełną współpracę z klientem, od momentu przygotowywania projektu, do chwili przekazania zleceniodawcy gotowego wyrobu. W każdej chwili nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji. Dokładamy wszelkich starań, by produkt, który Państwo otrzymają, spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.

Kładziemy ogromny nacisk na szkolenia i podwyższanie kwalifikacji naszej kadry. Uważamy, że w realizacji każdego zadania należy dążyć do perfekcji.

W kontaktach z klientem stawiamy na profesjonalizm i współpracę, chętnie słuchamy uwag i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.